Hakkımızda

Biz Kimiz?

Sivemo olarak köklü bir geçmişe sahibiz 2007 yılında başladığımız bu yola, siz değerli müşterilerimiz ile sürekli kendimizi yenileyerek ve sektörün dinamiklerini takip ederek kendimizi ve geliştiriyoruz.

Ürün koleksiyonumuzu, sektörümüzde oluşan gelişme ve değişimlere göre her yıl yenilemekteyiz. En iyi sonucu alabilmek için, üretimde en kaliteli hammaddeleri kullanmaktayız.

Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarlara hazırladığı ürünleri, uzun yıllar kazandığı güven ve nesiller boyu kalite anlayışıyla üretmeye devam etmektedir.

Bugün pek çok türden cafe, restoran ve otelin dekorasyon seçimlerinde söz sahibi olan, seçkin ürün koleksiyonu ile tercih edilen bir firma olarak devam ediyoruz.

Güler yüzlü, özenli ve müşterilerimizle memnuniyet odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ulusal ve uluslararası pazarlarda nitelikli ve özgün ürün arayan tüm müşterilere hizmet vermek için tüm paydaşlarımızla çalışmalarımızı ilk günkü heyecan, motivasyon ve rekabetçi ruhla sürdürmeye devam edeceğiz.

Gündelik hayatımızda en sık kullandığımız mobilyalar olan masa ve sandalyeler hemen her türlü yaşam alanımızda var. Her gün bu kadar çok kullandığımız mobilyalara konfor, sağlamlık ve estetik katarak markamızı oluşturmayı amaçladık.

Sivemo, Türkiye başta olmak üzere, dünya çapında geniş bir pazar ağına sahip olmaktadır. Kaliteli, saygın ve alanında lider şirket olmayı, satış ve satış sonrası süreçlerde, tasarımları ve malzeme kalitesinin yıllar boyu kullanım ömrü ile müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerine karşı samimi, güvenilir, ismine yaraşır profesyonelce bir hizmet sunmayı, inovasyon ve geleceğe açık kimliğiyle kendisini sürekli yenileyerek üretim kalitesini günden güne yükseltmeyi vizyon olarak kabul eder. Yalnızca ülkemizin en iyisi olmak değil, sunduğu hizmet şartları ile uluslararası alanda da lider olmayı planlamaktadır.

Sivemo, her alana uygun sandalye yapmayı hedefleyerek, müşterilerine en güzel anları birlikte yaşatmayı, girdiği her alana ağırlığı ve birbirinden güzel yaşam tarzlarını pek çok insanla paylaşmayı hedeflemektedir.

Müşterilerimize, birbirinden farklı ve her kesime hitap eden ürün çeşitliliği sunmak, her alana göre uyum sağlayabilen eşyalarımızı avantajlı fiyat çerçevesi ile pazara taşımak, kolay ve cebinize göre uyum sağlayan ödeme şekilleri ile hizmet vermek, kalite ve şıklığı bir araya getirerek müşterilerin aklından geçenlere kolay bir şekilde ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak evlerini, iş yerlerini, otellerini, kafe ve restoran gibi pek çok insana hitap eden alanların stillerini geliştirmelerine, göz zevkine ve kullanım rahatlığı sayesinde de mükemmeliyetçiliğe ulaşmasını sağlamaktır.

Tasarımları ve kullanım rahatlığı ile sandalye, masa, koltuk, servant, kısacası mobilya alanındaki her trende yön veren, üretim kalitesi ile de global ölçekte markalaşıp, tüm dünyaya hizmet vermeyi amaçlayan bir firma olmaya çalışmaktır. Ayrıca;

  • Müşteri isteklerini ve istenen tasarımların daima ön planda tutulması,
    Çevreye, doğaya ve insan haklarına saygılı,
  • Tüm kaynakların verimli kullanımı ve israfın önüne geçilmesi,-Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve Sivemo Sandalye adı altında bütünlük duygusu,
  • Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve profesyonel iletişim,
  • Bizim misyonlarımız adasında yer almaktadır.
67000

Adet Ürün Ürettik

3600

Toplam Müşteri Sayımız

60+

Fazla İş Ortağımız Oldu

7/24

Destek Hizmeti Veriyoruz